Budapešť

Nádherné mesto plné obnovených pamätihodností

Budapešť a Tropikárium, 2 dni

Pozývame Vás na príjemný výlet do historickej metropoly Maďarska - Budapešti. Okrem malebnej panorámy mesta a cenných pamiatok budete mať možnosť navštíviť aj súčasnú najväčšiu atrakciu "Tropikárium a Oceanárium".

Tropikárium, akvárium so žralokmi, bazén s rajami, koralové útesy, sépie, dažďový prales s aligátormi, opice, leguány, hady, obrovské korytnačky, akváriá so sladkovodnými rybami, motýle, hmyz, žaby a iné malé plazy. Hlavnou atrakciou budapeštiaskeho Tropikária je 1,6 miliónov litrové žraločie akvárium s 11 m dlhým tunelom. Návšťevníci môžu bez obáv pozorovať 6 kusov takmer dvojmetrových žralokov.

Program zájazdu

1. deň: Odchod v skorých ranných hodinách, po ceste bezpečnostné prestávky. Príchod do Budapešti cca o 10:30 hod. Po príchode autokarová prehliadka s miestnym sprievodcom - historickej časti Pešť s výstupom na prehliadku Baziliky sv. Štefana, pokračuje nábrežie Dunaja, parlamentu. Presun cez most do časti Buda, pešia prehliadka známej Rybárskej bašty, hradu, Kostola sv. Matiáša. Ubytovanie. Individuálny program.

2. deň: Raňajky, návšteva Miniversa (zmenšené mestá, železnica). Odchod autobusom do Tropikária, individuálna prehliadka, osobné voľno. Predpokladaný odchod z Budapešti o 16:00 hod. Príchod domov približne o 21:00 hod. (program a časy jednotlivých vstupov sa môžu zmeniť podľa sprievodcov)
- Možnosť doplniť program o plavbu vyhliadkovou loďou po Dunaji (s výkladom)
- Možnosť predĺžiť pobyt o jeden deň a navštíviť najznámejšie kúpele Széchenyi a Kráľovský kaštieľ v Gödöllő.
- Miniversum interaktívne zmenšeniny miest https://www.miniversum.hu/en/

Termín: celoročne
Cena: 139,00 €/osoba

V cene: 1x ubytovanie, 1x raňajky, doprava, poistenie LN, technický sprievodca, miestny sprievodca, poistenie insolventnosti, DPH
Cena nezahŕňa vstupy:
Plavba loďou po Dunaji:
Tropikárium:
Miniversum:


Cena platí pri 42 platiacich osobách, 3x ped. doprovod zdarma (okrem vstupov).

ninerálna voda zdarma technický sprievodca miestný licencovaný sprievodca